Skládací žíněnka na cvičení Rehamat 120 x 200cm

Třídílná molitanová skládací žíněnka vhodná pro masáž, rehabilitaci a cvičení. Šířka 120cm, délka 200cm a výška 5cm zaručí maximální pohodlí. Vhodná i pro domácí použití. Transportní taška s pruhem přes rameno usnadní přepravu a skladování a lehce omyvatelný potah z eko kůže ulehčí hygienu.

Kód skladu

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Tento produkt již není na skladě

2 199 Kč
s DPH

Technické údaje

Záruka 2 roky
Hmotnost 8,4 kg
Čalounění umělá kůže
Výška molitanu 4 cm
Délka 200 cm
Šířka 120 cm
Výška 5 cm
Vyplň pěna s vysokou hustotou
Rozměry po složení 68 cm x 200 cm x 15 cm

Více informací

Molitanová třídílná skládací rehabilitační žíněnka na cvičení REHAMAT značky MEDIMAS. Vhodná pro dospělé stejně jako pro děti. Masážní matrace určena pro cvičení na zemi, má skvělé izolační vlastnosti. Šířka 120cm a délka 200cm zajistí pohodlí a bezpečí jak pro pacienty, tak pro ošetřovatele. Vyrobena z kvalitního pevného molitanu podle mezinárodních standardů kvality, opatřena značkou CE a zaregistrována jako zdravotnický prostředek 1. třídy. Kvalitní molitan s vyšší tuhostí nemění tvar a zajistí stabilitu při cvičení. Potah z odolné atestované eko kůže určuje odolnost proti vodě a oleji. Čištění se provádí běžnými desinfekčními prostředky. Doporučujeme na to virucidní, baktericidní a fungicidní dezinfekční čisticí prostředek dostupný v našem obchodě. Námi nabízený přípravek na mytí nemá negativní vliv na potah. Gymnastickou žíněnku je možné jednoduše složit na třetinový rozměr. Lehčí manipulaci zajistí transportní taška s posuvným popruhem přes rameno. K dispozici v barvách rehabilitačních pomůcek a masážních lehátek dostupných v našem obchodě.

Manuál pro rehabilitační žíněnku ke stažení ZDE

Příslušenství

  • 1 999 Kč Skladem

    Sada bazaltových masážních kamenů v bambusové krabičce. Různé velikosti kamenů dovolí na provedení masáže každé části těla. Lávové kameny jsou určené k masáži celého těla pro uvolnění svalů, pomáhají snížit stres, posílit imunitní systém a podpořit krevní oběh. Kameny jsou ...

    1 999 Kč
    (1)

Recenze

Známka

29-04-2020

Gymnastická žíněnka

Naprostá spokojenost.

Napsat recenzi