Moxovací tyčinky Klasická pelyňková moxa 10ks

Klasická pelyňková moxa bez přísady dalších léčivek. Moxování je jednou z metod tradiční čínské mediciny (TCM), která prohříváním stimuluje akupunkturní body a dodává tělu energii. Krabička obsahuje 10 moxovacích doutníků.

Kód skladu M1C

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Skladem

129 Kč
s DPH

Počet

Více informací

Tradiční čínské kouřivé pelyňkové moxovací tyčinky značky MEDIMAS. Délka jedné moxy je 20cm a průměr cca 1,7cm. Moxa je vyrobena z kvalitního pelyňku bez přísady dalších bylin. Ekonomické balení obsahuje 10 doutníků (cena za 1 kus vychází na pouhých 12,90 Kč).

Moxování je stará tradiční čínská léčebná metoda, která spočívá v prohřívání akupunkturních bodů. Dlouhotrvající stimulace posiluje imunitu, dodává vitální energii a má mnoho dalších pozitivních účinků. Pomáhá při léčbě deprese, chronické únavy a bolesti. Před terapii je potřeba doutník zapálit. Moxu doporučujeme zhášet omezením přístupu vzduchu (nikoliv vodou), tedy za pomocí zhasínátka dostupného v našem obchodě. Moxovat můžete i doma. Je ale nutné vědět, na které akupunkturní body působit a znát jejich lokalizaci. Kontraindikace: horečka, těhotenství, menstruace, vysoký / nízký tlak, akutní záněty, zvýšená činnost štítné žlázy, alergie na pelyňek. Nedoporučuje se moxovat obličej, zvláště v okolí očí.

Technické údaje: Název výrobku: PELYŇKOVÁ MOXA (ČERVENÁ) Množství: 10ks v krabičce Délka: 20cm Průměr: 1,7cm Hmotnost 1 doutníku: 24g doba zrání pelyňku: 2-3 roky Doba hoření: 100-120min Skladovat v suchu

Recenze

Známka

29-04-2020

Pelyňková moxa

S nákupem Vašeho zboží jsem spokojená

Napsat recenzi

12 dalších produktů ve stejné kategorii: