Tenká moxa nekouřivá karbonizovaná Ø 0,8cm x 12cm 30ks

Moxa nekouřivá bez vůně. Ideální pro použití v místnostech s omezenou ventilací. Jsme přímým dovozcem produktů čínské medicíny, mimo jiné širokého sortimentu pro moxování. Cena je uvedena za 1 krabičku (30 doutníků o délce 12cm a průměru 0,8cm).

Kód skladu M3A

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Tento produkt již není na skladě

129 Kč
s DPH

Více informací

Originální nevonná čínská karbonizovaná nekouřivá pelyňková moxa značky MEDIMAS. Moxovací tyčinky jsou vyrobeny z kvalitního pelyňku bez přísady dalších bylin. Námi nabízené nekouřivé moxy nepraskají a neodpadávají.

Moxování je stará tradiční čínská léčebná metoda, která spočívá v prohřívání akupunkturních bodů. Dlouhotrvající stimulace posiluje imunitu, dodává vitální energii a má mnoho dalších pozitivních účinků. Pomáhá při léčbě deprese, chronické únavy a bolesti. Před terapii je potřeba doutník zapálit. Moxu doporučujeme zhášet omezením přístupu vzduchu (nikoliv vodou), tedy za pomocí zhasínátka dostupného v našem obchodě. Moxovat můžete i doma. Je ale nutné vědět, na které akupunkturní body působit a znát jejich lokalizaci. Kontraindikace: horečka, těhotenství, menstruace, vysoký / nízký tlak, akutní záněty, zvýšená činnost štítné žlázy, alergie na pelyňek. Nedoporučuje se moxovat obličej, zvláště v okolí očí.

Technické údaje: Název výrobku: NEKOUŘIVÁ MOXA Ø 8mm Množství: 30ks v krabičce Délka: 12cm Průměr: 0,8cm Hmotnost 1 doutníku: 4,5g doba zrání pelyňku: 3-4 roky Doba hoření: 50-60min Skladovat v suchu"

Recenze

Známka

29-04-2020

Moxa nekouřivá

Velice si cením milého a vstřícného jednání

Napsat recenzi

12 dalších produktů ve stejné kategorii: