Moxovací stojánek Různé varianty

Čtyřdomek - bambusový stojánek na 4 moxovací tyčinky. Vhodná pomůcka k usnadnění moxování, umožňuje použití několika doutníků najednou. Praktické sítko uvnitř domku hromadí padající popel. Určen jak pro profesionály tak i začátečníky.

Kód skladu M4C

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Tento produkt již není na skladě

169 Kč
s DPH

Více informací

Bambusová moxovací krabička se 4 otvory značky Medimas. Stojánek usnadní moxibuci bez nutnosti držení moxy v rukou. Vhodný pro klasické moxovací doutníky (průměr cca 17mm). Kovové sítko umístěné vespod krabičky zachytává padající horký popel z kouřící moxy. Díky magnetům je víčko pevně uchyceno na krabičce. Součástí balení je gumička, která umožňuje připevnění domečku k tělu (dva boční úchyty usnadní připevnění elastického pásku kolem těla, aby se krabička nehýbala a nespadla).

Moxování je stará tradiční čínská léčebná metoda, která spočívá v prohřívání akupunkturních bodů. Dlouhotrvající stimulace posiluje imunitu, dodává vitální energii a má mnoho dalších pozitivních účinků. Pomáhá při léčbě deprese, chronické únavy a bolesti. Před terapii je potřeba doutník zapálit. Moxu doporučujeme zhášet omezením přístupu vzduchu (nikoliv vodou), tedy za pomocí zhasínátka dostupného v našem obchodě. Moxovat můžete i doma. Je ale nutné vědět, na které akupunkturní body působit a znát jejich lokalizaci. Kontraindikace: horečka, těhotenství, menstruace, vysoký / nízký tlak, akutní záněty, zvýšená činnost štítné žlázy, alergie na pelyňek. Nedoporučuje se moxovat obličej, zvláště v okolí očí.

Recenze

Známka

29-04-2020

Moxovací stojánek

Rychlé vyřízení, praktická pomůcka

Napsat recenzi

12 dalších produktů ve stejné kategorii: