Moxa nekouřívá karbonizovaná Ø 1,2cm x 12cm 10ks

Originální nekouřivá moxa bez vonných přísad přímo z Číny. Je ideálním řešením do místností se slabou ventilací. Slouží k prohřívání akupunkturních bodů. Moxování je stejně účinné jako akupunktura. Cena je uvedena za 1 balení (10 doutníků o délce 12cm a průměru 1,2cm).

Kód zboží: M3B

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Tento produkt již není na skladě

129 Kč
s DPH

Více informací

Originální nevonná čínská karbonizovaná nekouřivá pelyňková moxa značky MEDIMAS. Moxovací tyčinky jsou vyrobeny z kvalitního pelyňku bez přísady dalších bylin. Ekonomické balení obsahuje 10 doutníků (cena za 1 kus vychází na pouhých 12,90 Kč). Námi nabízené nekouřivé moxy nepraskají a neodpadávají.

Moxování je stará tradiční čínská léčebná metoda, která spočívá v prohřívání akupunkturních bodů. Dlouhotrvající stimulace posiluje imunitu, dodává vitální energii a má mnoho dalších pozitivních účinků. Pomáhá při léčbě deprese, chronické únavy a bolesti. Před terapii je potřeba doutník zapálit. Moxu doporučujeme zhášet omezením přístupu vzduchu (nikoliv vodou), tedy za pomocí zhasínátka dostupného v našem obchodě. Moxovat můžete i doma. Je ale nutné vědět, na které akupunkturní body působit a znát jejich lokalizaci. Kontraindikace: horečka, těhotenství, menstruace, vysoký / nízký tlak, akutní záněty, zvýšená činnost štítné žlázy, alergie na pelyňek. Nedoporučuje se moxovat obličej, zvláště v okolí očí.

Technické údaje: Název výrobku: NEKOUŘIVÁ MOXA Ø 12mm Množství: 10ks v krabičce Délka: 12cm Průměr: 1,2cm Hmotnost 1 doutníku: 14g doba zrání pelyňku: 3-4 roky Doba hoření: 100-120min Skladovat v suchu

Recenze

Známka

29-04-2020

Moxa nekouřívá

obchod vřele doporučuji

Napsat recenzi

12 dalších produktů ve stejné kategorii: