Moxovací tyčinky Zlatá pelyňková moxa 10ks

Moxovací doutníky vyrobené z pelyňku zrajícího 5let. Lidově nazývaná "zlatá" s ohledem na dlouhou dobu dozrávání. Metoda moxování spočívá v tom, že se doutnající tyčinku přibližuje k akupunkturnímu bodu. Terapie moxou se doporučuje při chronické únavě, rekonvalescenci po dlouhé nemocí, depresivních stavech. 

Kód skladu M1G

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Tento produkt již není na skladě

259 Kč
s DPH

Více informací

Tradiční čínské kouřivé pelyňkové moxovací tyčinky značky MEDIMAS. Délka jedné moxy je 20cm a průměr cca 1,7cm. Moxa je vyrobena z kvalitního pelyňku bez přísady dalších bylin. Ekonomické balení obsahuje 10 doutníků.

Moxování je stará tradiční čínská léčebná metoda, která spočívá v prohřívání akupunkturních bodů. Dlouhotrvající stimulace posiluje imunitu, dodává vitální energii a má mnoho dalších pozitivních účinků. Pomáhá při léčbě deprese, chronické únavy a bolesti. Před terapii je potřeba doutník zapálit. Moxu doporučujeme zhášet omezením přístupu vzduchu (nikoliv vodou), tedy za pomocí zhasínátka dostupného v našem obchodě. Moxovat můžete i doma. Je ale nutné vědět, na které akupunkturní body působit a znát jejich lokalizaci.
Kontraindikace: horečka, těhotenství, menstruace, vysoký / nízký tlak, akutní záněty, zvýšená činnost štítné žlázy, alergie na pelyňek. Nedoporučuje se moxovat obličej, zvláště v okolí očí.

Technické údaje: Název výrobku: PELYŇKOVÁ MOXA (ZLÁTA) Množství: 10ks v krabičce Délka: 20cm Průměr: 1,7cm Hmotnost 1 doutníku: 26g doba zrání pellyňku: 5 let Doba hoření: 100-120min Skladovat v suchu

Recenze

Známka

29-04-2020

Zlatá moxa

Kvalitní produkt, rychlé dodání.

Napsat recenzi

12 dalších produktů ve stejné kategorii: