Silikonové masážní baňky na celulitidu 4ks

Silikonové masážní baňky určené pro relaxační a anticelulitidní masáž. Pravidelné provádění masáže rychle zmenší tukové buňky a zvýší pružnost pokožky. Velkou výhodou silikonu je snadná omyvatelnost. Produkt má označení CE.

Kód skladu S04D

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Na skladě

279 Kč
s DPH

Počet

Více informací

Silikonové masážní baňky značky MEDIMAS k anticelulitidní masáži a baňkování. Vyrobeny z antialergického silikonu, neobsahují ftaláty. Terapeutické silikonové baňky nabízíme v sadě 4 kusů různých velikostí (vnitřní průměr hrdla 25mm, 40mm, 50mm a 60mm). Podtlak se vytváří stlačením, a poté přiložením na tělo. Čištění se provádí běžnými desinfekčními prostředky. Doporučujeme virucidní, baktericidní a fungicidní dezinfekční čistící prostředek dostupný v našem obchodě. V nabídce najdete taky klasické skleněné baňky různých velikostí a plastové vakuové baňky (s ventilem a pumpičkou).

Správné provedení masáže proti celulitidě. V případě, že Vás trápí celulitida, můžete provést anticelulitidní automasáž. Baňku přiložte na postiženou partii a stiskněte, poté stisk uvolněte. Vzniklý podtlak přisaje baňku k pokožce. Nyní můžete provádět masáž, tedy pohybovat baňkou v oblasti postižené partie. Tahy se provádí ve směru třísla nebo podpaží. Stačí několik tahů.Tato masáž odbourává tukové buňky celulitidy. Při zákroku je nutné použít masážní olej. Chcete-li účinně bojovat proti celulitidě, je nutné změnit i stravovací návyky a dodržovat pitný režim.

Technické údaje: Název výrobku: Silikonové masážní baňky (sada 4ks) Materiál: antialergický silikon Barva: bílá (průhledná v 50%) Vnitřní průměr hrdla: 6,5 / 5 / 4 / 2,5cm Výška baňky: 7,5 / 5,6 / 4,3 / 3,3cm Váha: 152 / 74 / 40 / 22g

Recenze

Známka

29-04-2020

Silikonové baňky

Jsem spokojená

Napsat recenzi

12 dalších produktů ve stejné kategorii: