Černé jednorázové prostěradlo z netkané textilie - hygienická vyšetřovací podložka

Jednorázové hygienické prostěradlo z netkané textilie v roli. Chrání čalounění vyšetřovacího lehátka a zaručuje pohodlí během zákroku. Vysoký důraz je kladen na hygienický standard a ochranu před znečištěním. Prostěradla jsou určena pro masérská, kosmetická lehátka a zdravotnická lůžka. Výrobek má atest SZÚ pro přímý styk s pokožkou.

Kód zboží:

Typ: Nový produkt

99 Kč
s DPH

Počet

Více informací

Černé jednorázové prostěradlo v roli z netkané textilie

Černé jednorázové hygienické prostěradlo značky MEDIMAS v roli z netkané textilie. Námi nabízená netkaná textilie v černé barvě je vyrobena z polypropylenu technologií SPUNDBOND. Poskytuje vysoký hygienický a zdravotní standard (vykazuje vysokou odolnost proti napadení plísněmi a mikroby), je netoxická a recyklovatelná. Černá jednorázová prostěradla z netkané textilie v roli zajišťují kvalitní úroveň hygieny a vysokou ochranu koženky vyšetřovacího lůžka. Spolehlivě zabrání přenosu kožních onemocnění a znečištění lehátka.

Díky gramáži 20g/m² jsou vyšetřovací podložky odolné proti protržení a perforace (každých 40 cm) usnadňuje odtržení požadované délky. Na rozdíl od papírových prostěradel se netkaná textilie při změně pozice pacienta na lehátku nelepí na tělo a netrhá. Různé varianty šířky (50-90 cm) a délky (50-200 m) umožní výběr vhodné hygienické podložky. Ekonomickou výhodnou variantou jsou 200 m náviny, u kterých cena za 1 metr vychází nejlevněji.

Netrhavost vyšetřovací podložky zaručuje gramáž 20g/m² a silná perforace usnadní odtržení jen v místě, kde si to přejete. Na rozdíl od papírových prostěradel se netkaná textilie při změně pozice pacienta na lehátku nelepí na tělo a netrhá. Různé varianty šířky 50-90 cm a délky 50-200 m umožní výběr vhodné hygienické podložky. Ekonomickou variantou jsou 200m náviny, u kterých cena za 1metr vychází nejlevněji.

Dostupné varianty

Šířka: 50 cm 60 cm 70 cm 90 cm
Délka: 50 m 100 m 200 m 50 m 100 m 200 m 50 m 100 m 200 m 50 m 100 m 200 m
Kód: P55A P51A P52A P65A P61A P62A P75A P71A P72A P95A P91A P92A

Několik důvodů proč si vybrat zboží značky medimas

Bezpečnost nákupu zaručují obchodní podmínky schválené spotřebitelskou poradnou pro ochranu spotřebitelských práv dTest. V případě problému se vždy snažíme vyjít zákazníkovi vstříc.

Naše hygienické vyšetřovací podložky jsou registrovány jako zdravotnický prostředek 1. třídy.

Jednorázová prostěradla MEDIMAS jsou opatřeny značkou „Doporučeno UNIFY“ (Unie fyzioterapeutů České republiky).

Informační leták v českém jazyce je dostupný online. Veškeré informace včetně certifikátů jsou dostupné ke stažení v našem e-shopu v sekci Návody nebo přímo v popisu výrobku.

V případě nespokojenosti s nákupem můžete nepoužité zboží do 30 dnů od převzetí balíku vrátit nebo vyměnit. Nemusíte nás o tom informovat, stačí poslat zboží zpět spolu s vyplněným reklamačním formulářem.

KE STAŽENÍ

Recenze

Napsat recenzi

3 dalších produktů ve stejné kategorii: