Jednorázové pokrývky otvoru lehátka "X" 100ks

Jednorázové, zdravotně nezávadné podložky z netkané textilie na otvor pro obličej. Díky univerzálnímu rozměru jsou vhodné pro všechny druhy masážních stolů. Zajišťují ochranu potahu lehátka a maximální pohodlí Vašich pacientů. Ve srovnání s papírovými podložkami se netkaná textilie netrhá. Má atest SZÚ na styk s kůží.

Kód zboží:

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Skladem

129 Kč
s DPH

Počet

Technické údaje

Model JEDNORÁZOVÉ PODLOŽKY Z NETKANÉ TEXTILIE "X"
Počet kusů v balení 100
Dostupné barvy bílá
Certifikát CE dle směrnice rady 93/42/EHS
Délka 32 cm
Šířka 37 cm

Více informací

Jednorázové pokrývky otvoru lehátka "X" 100ks

Univerzální jednorázové hygienické podložky na otvor pro obličej značky MEDIMAS. Plošná hmotnost 32g/m2 zaručuje, že se pokrývka na jedno použití netrhá, chrání čalounění lehátka a zabrání přenosu kožních onemocnění. Podhlavník má univerzální rozměry, je vhodný pro každé masérské lehátko s otvorem na obličej v konstrukci lehátka. Ekonomickou variantou je balení po 100ks, u kterých cena za kus vychází nejlevněji.

Díky certifikátu CE, SZÚ a testům na kožní snášenlivost jsou jednorázové potahy vhodné všude tam, kde je vyžadována zvýšená hygiena. Námi nabízená netkaná textilie je vyrobena z polypropylenu technologií SPUNDBOND. Je zdravotně a hygienicky nezávadná (vykazuje vysokou odolnost proti plísním a mikrobům), je netoxická a recyklovatelná. Oproti papírovým podložkám se netkaná textilie netrhá a nelepí na tělo.

Několik důvodů proč je dobře vybrat zboží značky medimas

Bezpečnost nákupu zaručují obchodní podmínky schválené spotřebitelskou poradnou pro ochranu spotřebitelských práv dTest. V případě problému se vždy snažíme vyjít zákazníkovi vstříc.

Naše hygienické vyšetřovací podložky jsou registrovány jako zdravotnický prostředek 1. třídy.

Jednorázové výrobky MEDIMAS jsou opatřeny značkou „Doporučeno UNIFY“ (Unie fyzioterapeutů České republiky).

Informační leták v českém jazyce je dostupný online. Veškeré informace včetně certifikátů jsou dostupné ke stažení v našem eshopu v sekci návody nebo přímo v popisu výrobku.

V případě nespokojenosti s nákupem můžete nepoužité zboží do 30 dnů od převzetí balíku vrátit nebo vyměnit. Nemusíte nás o tom informovat, stačí poslat zboží zpět spolu s vyplněným reklamačním formulářem.

Příslušenství

 • 4 299 Kč Na skladě

  Barva

  Třídílné dřevěné skládací masážní lehátko v provedení Deluxe s funkcí kosmetického křesla. Zadní opěrku lze zvednout do úhlu 75°. Verze Deluxe znamená vyšší osmicentimetrový molitan, jemnější koženku a vylepšenou hliníkovou konstrukci podhlavníku. Splňuje požadavky ...

  4 299 Kč
  (1)
 • 3 999 Kč Na skladě

  Barva

  Dřevěné dvoudílné masérské lehátko s molitanem vysoké hustoty o tloušťce 8cm a vylepšenou hliníkovou konstrukcí podhlavníku. Díky materiálům použitým při výrobě má lehátko příjemný estetický vzhled. Masážní stůl se výborně osvědčí i jako pevné vyšetřovací lehátko. Součástí ...

  3 999 Kč
  (2)
 • 4 399 Kč Na skladě

  Barva

  Profesionální hliníkový masážní stůl ULTRA 3 je třídílné vyšetřovací lehátko, které má díky hliníkovým nohám a hliníkovému rámu velmi vysokou odolnost vůči opotřebení. Transportní taška s kolečky a kapsou na masážní válec je zahrnuta v ceně. Vysokou kvalitu zaručuje ...

  4 399 Kč
  (1)
 • 2 999 Kč Na skladě

  Barva

  Dvouzonové stabilní dřevěné masážní lehátko. Určené k masáží, rehabilitaci nebo kosmetickému zákroku. Taška s kolečky a nezbytné příslušenství jsou zahrnuty v ceně. Masérské lehátko je opatřeno značkou CE a zaregistrováno jako zdravotnický prostředek 1. třídy.

  2 999 Kč
  (2)

Recenze

Známka

29-04-2020

Jednorázové odložky na otvor pro obličej

Velmi příjemný obchod. Ráda nakoupím znovu.

Napsat recenzi

5 dalších produktů ve stejné kategorii: