Masážní židle

Masážní židle  

Masážní židle jsou perfektním vybavením nejen maséra k provedení rychlé masáže krku, ramen horních partií zad a beder přímo u zákazníka, na příklad v kanceláři, ale i tetovacího studia, kde usnadní tetování zad. Masáž na masérské židli dokáže redukovat svalové napětí, uvolňuje šíje a rychle zbavuje únavy. Ošetřování vsedě je důležitou terapeutickou metodou, která pomáhá pacientům trpícím nejen bolestí páteře kvůli degenerativnímu poškození, ale taky po úrazech, kontuzích a dlouhodobé imobilizaci. Proto masážní židle nesmí chybět v masážním salónu. Židli lze snadno sklopit a díky transportní tašce se snadno dostanete přímo k zákazníkovi. Při rozhodování o nákupu masážní židli stojí za výběr židle kterou lze rychle sklopit a snadno transportovat. Důležité je taky si všimnout regulace sedáku a dalších konstrukčních prvků.

Produkty Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

 • 1 849 Kč Na skladě

  Barva

  Klekací židle Orion podpoří vytvoření správné pozice v sedě, která přispěje k zmírnění anebo i vyřazení bolesti zad. Třístupňová regulace výšky Vám usnadní najít tu nejpohodlnější pozici. Jednoduchost použití je jednou z hlavních výhod rehabilitační klekačky Orion.

  1 849 Kč
  (1)
 • 2 799 Kč Na skladě

  Barva

  Dřevěná, skládací masážní židle VIGOR, vhodná taky jako tetovací židle. Skládání a rozkládání je extrémně jednoduché a dovolí na provedení rehabilitačního ošetření kdekoli. K židli dostanete transportní tašku přes rameno. Vysokou kvalitu zaručuje certifikát shody CE.

  2 799 Kč
  (1)
 • 3 499 Kč Na skladě

  Barva

  Rehabilitační hliníková masážní židle DELTA s možnosti sklopení do vertikální polohy. Nízká hmotnost umožňuje snadnou manipulaci. Součástí soupravy je transportní taška. Vyšší odolnost proti opotřebení než u dřevěných masérských židli předurčuje pro profesionální použití. Lze ...

  3 499 Kč
  (1)

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek