Masážní židle skládací hliníková Delta

Rehabilitační hliníková masážní židle DELTA s možností sklopení do vertikální polohy. Nízká hmotnost umožňuje snadnou manipulaci. Součástí soupravy je transportní taška. Díky vyšší odolnosti vůči opotřebení oproti dřevěným masérským židlím, je vhodná pro profesionální použití. Lze ji také využít jako tetovací židli. Splňuje požadavky zdravotnické směrnice 93/42/EHS.

Kód zboží:

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Na skladě

3 999 Kč
s DPH

Počet

Technické údaje

Model DELTA
Typ skládací
Dostupné barvy béžová, zelená, modrá, vínová, oranžová, černá, bílá
Certifikát CE dle směrnice rady 93/42/EHS
Záruka 2 roky
Max. pracovní zátěž 150 kg
Hmotnost 8 kg
Čalounění umělá kůže
Výška molitanu 5 cm
Celková výška 126 cm
Výška / rozměry sedáku 55 - 65 cm / 34 x 25 cm
Hliníková opěrka na hlavu 29 x 29 cm (plynule nastavitelná ve dvou polohách)
Opěrka na hrudník 27 x 34 cm (plynule nastavitelná)
Opěrka na ruce 44 x 27 cm (plynule nastavitelná)
Opěrka na nohy 41 x 17cm (2x)
Šířka x Délka (podstavec) 56 x 70 cm
Rozměry po složení 30 x 56 x 112 cm

Více informací

Skládací hliníková tetovací masážní židle DELTA

Stabilní skládací hliníková masážní židle DELTA značky MEDIMAS. Vyrobena z odolného hliníku dle mezinárodních standardů kvality, opatřena značkou CE a zaregistrována jako zdravotnický prostředek 1. třídy. Vzhledem k nízké hmotnosti a jednoduchému složení je židle vhodná i pro populární kancelářskou masáž nebo využití jako tetovací židle. Dostupná v 7 barevných variantách.

Plynule nastavitelné opěrky hrudníku, rukou a hlavy (ve dvou polohách) umožňují optimální nastavení polohy ošetřovaného. Konstrukce podhlavníku je vybavená upevňovacím šroubem, díky kterému drží opěrka na svém místě po celou dobu zákroku.

Hliníkový rám dokázal snížit celkovou hmotnost masérské klekačky na 8 kg. Díky nohám s protiskluzovým povrchem židle nevrže a neklouže během zákroku. Nastavitelná výška sedáku umožňuje pohodlné ošetřování klientů vysokých 145 -200 cm.

Taška přes rameno s nastavitelným ramenním popruhem usnadní cestu ke klientovi. Čištění a dezinfekce se provádí běžnými dezinfekčními prostředky bez obsahu alkoholu a chloru. Doporučujeme virucidní, baktericidní a fungicidní dezinfekční čistící prostředek dostupný v našem obchodě.

Několik důvodů proč si vybrat zboží značky Medimas

Bezpečnost nákupu zaručují obchodní podmínky schválené spotřebitelskou poradnou pro ochranu spotřebitelských práv dTest. V případě problému se vždy snažíme vyjít zákazníkovi vstříc.

Naše masážní židle jsou zaregistrované jako zdravotnický prostředek 1. třídy

Masérská židle Delta je opatřena značkou „Doporučeno UNIFY“ (Unie fyzioterapeutů České republiky).

Manuál v českém jazyce je dostupný online. Pokud návod na židli ztratíte, vždy jej naleznete v našem eshopu v sekci Návody nebo přímo u popisu výrobku.

V případě nespokojenosti s nákupem můžete nepoužité zboží do 30 dnů od převzetí balíku vrátit nebo vyměnit. Nemusíte nás o tom informovat, stačí poslat zboží zpět spolu s vyplněným reklamačním formulářem.

Vedeme záruční a pozáruční servis. V případě potřeby Vám můžeme k masážní židli prodat náhradní díly.

V případě uplatnění záruční reklamace od nás dostanete náhradní židli. Tu Vám doručí kurýr, který současně odveze i poškozenou židli do našeho servisu.

MANUÁL KE STAŽENÍ

Příslušenství

 • 4 399 Kč Na skladě

  Barva

  Profesionální hliníkový masážní stůl ULTRA 3 je třídílné vyšetřovací lehátko, které má díky hliníkovým nohám a hliníkovému rámu velmi vysokou odolnost vůči opotřebení. Transportní taška s kolečky a kapsou na masážní válec je zahrnuta v ceně. Vysokou kvalitu zaručuje ...

  4 399 Kč
  (1)
 • 4 199 Kč Na skladě

  Barva

  Dvoudílné, odolné hliníkové masérské lehátko. Přesto, že má délku 195cm a šířku 70cm, váží jen 10kg. Perfektní pro masáže a zákroky prováděné mimo ordinaci. K masážnímu stolu obdržíte zdarma transportní tašku s kolečky. Kvalitu lehátka potvrzuje prohlášení o shodě CE.

  4 199 Kč
  (1)
 • 129 Kč Skladem

  Barva

  Jednorázové univerzální hygienické podložky na podhlavník masážního lehátka. Určeny pro všechny vyšetřovací stoly s podhlavníkem ve tvaru písmene U. Chrání čalounění a zajišťuje klientovi dobrou hygienu. Výrobek testován na kožní snášenlivost Státním zdravotním ústavem.

  (1)

Recenze

Známka

29-04-2020

Hliníková masážní židle

Lehce se skládá, perfektní na mobilní masáž.

Napsat recenzi

2 dalších produktů ve stejné kategorii: