Masážní židle skládací dřevěná Vigor

Dřevěná, skládací masážní židle VIGOR vhodná taky jako tetovací židle. Skládání a rozkládání je extrémně jednoduché a umožní provedení rehabilitačního ošetření kdekoliv. K židli dostanete transportní tašku přes rameno. Vysokou kvalitu zaručuje certifikát shody CE.

Kód zboží:

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Na skladě

3 499 Kč
s DPH

Počet

Technické údaje

Model VIGOR
Typ skládací
Dostupné barvy béžová, zelená, modrá, vínová, oranžová, černá, bílá
Certifikát CE dle směrnice rady 93/42/EHS
Záruka 2 roky
Max. pracovní zátěž 150 kg
Hmotnost 10 kg
Čalounění umělá kůže
Výška molitanu 5 cm
Celková výška 116 cm
Výška / rozměry sedáku 55 - 65 cm / 27 x 30 cm
Opěrka na hrudník 28 x 26 cm (plynule nastavitelná)
Opěrka na ruce 26 x 40 cm (plynule nastavitelná)
Opěrka na nohy 15 x 48 cm (2x)
Šířka x Délka (podstavec) 52 x 68 cm
Rozměry po složení 52 x 23 x 100 cm

Více informací

Skládací dřevěná masážní židle VIGOR

Stabilní skládací dřevěná masážní židle VIGOR značky MEDIMAS je levnější alternativou pro naši profesionální masérskou židli DELTA. Vyrobena z bukového dřeva dle mezinárodních standardů kvality, opatřena značkou CE a zaregistrována jako zdravotnický prostředek 1. třídy. Vhodná také jako tetovací židle. Dostupná v sedmi barevných provedeních.

Plynulé nastavení opěrky hrudníku, rukou a hlavy umožňuje pohodlné ošetřování klientů vysokých 145-190cm.

Díky frézovaným nohám s protiskluzovým povrchem masážní klekačka nevrže a neklouže během masáže. Úhel a výška sedáku jsou regulovatelné. Maserská židle VIGOR je určena především zákazníkům, kteří dávají přednost přírodním materiálům. Dřevo má nadčasový a elegantní vzhled.

Taška přes rameno s nastavitelným ramenním popruhem usnadní cestu ke klientovi. Čištění a dezinfekce se provádí běžnými dezinfekčními prostředky bez obsahu alkoholu a chloru. Doporučujeme virucidní, baktericidní a fungicidní dezinfekční čistící prostředek dostupný v našem obchodě.

Několik důvodů proč si vybrat zboží značky Medimas

Bezpečnost nákupu zaručují obchodní podmínky schválené spotřebitelskou poradnou pro ochranu spotřebitelských práv dTest. V případě problému se vždy snažíme vyjít zákazníkovi vstříc.

Naše masážní židle jsou zaregistrované jako zdravotnický prostředek 1. třídy

Masérská židle Vigor je opatřena značkou „Doporučeno UNIFY“ (Unie fyzioterapeutů České republiky)

Manuál v českém jazyce je dostupný online. Pokud návod na židli ztratíte, vždy jej naleznete v našem eshopu v sekci Návody nebo přímo u popisu výrobku.

V případě nespokojenosti s nákupem můžete nepoužité zboží do 30 dnů od převzetí balíku vrátit nebo vyměnit. Nemusíte nás o tom informovat, stačí poslat zboží zpět spolu s vyplněným reklamačním formulářem.

Vedeme záruční a pozáruční servis. V případě potřeby Vám můžeme k masážní židli prodat náhradní díly.

V případě uplatnění záruční reklamace od nás dostanete náhradní židli. Tu Vám doručí kurýr, který současně odveze i poškozenou židli do našeho servisu.

MANUÁL KE STAŽENÍ

Příslušenství

 • 3 199 Kč Na skladě

  Barva

  Stabilní třídílné dřevěné masážní lehátko. Nastavitelná výška třetí zóny zajistí správnou polohu nohou. Součástí stolu je transportní taška s kolečky s prostorem na rehabilitační válec nebo roli jednorázového prostěradla. Zárukou vysoké kvality je certifikát CE a registrace ...

  3 199 Kč
  (1)
 • 2 999 Kč Na skladě

  Barva

  Dvouzonové stabilní dřevěné masážní lehátko. Určené k masáží, rehabilitaci nebo kosmetickému zákroku. Taška s kolečky a nezbytné příslušenství jsou zahrnuty v ceně. Masérské lehátko je opatřeno značkou CE a zaregistrováno jako zdravotnický prostředek 1. třídy.

  2 999 Kč
  (2)
 • 129 Kč Skladem

  Barva

  Jednorázové univerzální hygienické podložky na podhlavník masážního lehátka. Určeny pro všechny vyšetřovací stoly s podhlavníkem ve tvaru písmene U. Chrání čalounění a zajišťuje klientovi dobrou hygienu. Výrobek testován na kožní snášenlivost Státním zdravotním ústavem.

  (1)

Recenze

Známka

29-04-2020

masérská židle Vigor

Podrobné informace na webu, snadná orientace v obchodu.

Napsat recenzi

2 dalších produktů ve stejné kategorii: