Jednorázové nepromokavé nepropustné prostěradlo 70cm x 100m

Jednorázové nepropustné prostěradlo v roli (netkaná textile + fólie). Podložky na vyšetřovací lůžko chrání čalounění a zaručuje pohodlí během zákroku. Oproti papírovým prostěradlům se netkaná textilie netrhá pří pohybu pacienta na lehátku. Určena pro masérská, kosmetická lehátka a zdravotnická lůžka. Výrobek má atest SZÚ pro přímý styk s pokožkou.

Kód skladu P71F

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Tento produkt již není na skladě

399 Kč
s DPH

Technické údaje

Model NEPROPUSTNÉ PROSTĚRADLO Z NETKANÉ TEXTILIE V ROLI
Dostupné barvy bílá
Certifikát CE dle směrnice řady 93/42/EHS
Délka 100 m
Šířka 70 cm
Perforace Ne
Počet vrstev 2
Gramáž (plošná hmotnost) 32 g / m2

Více informací

Jednorázové hygienické prostěradlo z netkané textilie s nepropustnou fólií značky MEDIMAS. Díky certifikátu CE, SZÚ a testům na kožní snášenlivost vyšetřovací prostěradla jsou vhodné do nemocnic, ordinací, masážních a kosmetických salónů. Vyšetřovací podložka se skládá z dvou vrstev (netkané textilie a fólie zaručující 100% nepropustnosti). Gramáž netkané textilie je 20g/m2 a fólie 12g/m2. Námi nabízená netkaná textilie je vyrobená z polypropylenu technologií SPUNDBOND. Je zdravotně a hygienicky nezávadná (vykazuje vysokou odolnost proti napadení plísněmi a mikroby) je netoxická a recyklovatelná. Jednorázová prostěradla z netkané textilie v roli zajišťuje vysokou úroveň hygieny a ochranu koženky vyšetřovacího lůžka. Oproti papírovým prostěradlům se netkaná textilie netrhá a nelepí na tělo při změně pozice pacienta na lehátku. Díky více než desetileté praxi ve výrobě jsme schopni Vám nabídnout kvalitní výrobek za férovou cenu. Technické údaje: Název výrobku: NEPROPUSTNÉ PROSTĚRADLO Z NETKANÉ TEXTILIE V ROLI Materiál: netkaná textilie + fólie Barva: bílá Šířka: 70cm Délka: 100m Perforace: NE Počet vrstev: 2 Gramáž: 20g/m2 + 12g/m2 (netkaná textile + fólie) CERTIFIKÁT: CE dle směrnice rady 93/42/EHS CERTIFIKÁT: SZÚ a kožní snášenlivost

Příslušenství

  • 199 Kč Skladem

    Čínské baňky gumové v sadě 4 baněk o různých průměrech. Vhodné pro masáž proti celulitidě, kterou lze provést samostatně. Gumové masážní baňky jsou levnější variantou silikonových baněk, které najdete v naši nabídce. Výrobek splňuje požadavky na označení CE.

    (1)

Recenze

Známka

29-04-2020

nepropustné prostěradlo 100m

rychlé dodáno, skvělý výrobek, použivám jako přebalovací podložku

Napsat recenzi

3 dalších produktů ve stejné kategorii: