Jednorázové nepromokavé nepropustné prostěradlo 70cm x 100m

Jednorázové nepropustné prostěradlo v roli (netkaná textile + fólie). Podložky na vyšetřovací lůžko chrání čalounění a zaručují pohodlí během zákroku. Oproti papírovým prostěradlům se netkaná textilie netrhá při pohybu pacienta na lehátku. Určena pro masérská, kosmetická lehátka a zdravotnická lůžka. Výrobek má atest SZÚ pro přímý styk s pokožkou.

Kód zboží: P71F

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Tento produkt již není na skladě

399 Kč
s DPH

Technické údaje

Model NEPROPUSTNÉ PROSTĚRADLO Z NETKANÉ TEXTILIE V ROLI
Dostupné barvy bílá
Certifikát CE dle směrnice rady 93/42/EHS
Délka 100 m
Šířka 70 cm
Perforace Ne
Počet vrstev 2
Gramáž (plošná hmotnost) 32 g / m²

Více informací

Jednorázové hygienické prostěradlo z netkané textilie s nepropustnou fólií značky MEDIMAS. Díky certifikátu CE, SZÚ a testům na kožní snášenlivost jsou vyšetřovací prostěradla vhodná do nemocnic, ordinací, masážních a kosmetických salónů. Vyšetřovací podložka se skládá ze dvou vrstev (netkané textilie a fólie zaručující 100% nepropustnost). Gramáž netkané textilie je 20g/m2 a fólie 12g/m2. Námi nabízená netkaná textilie je vyrobena z polypropylenu technologií SPUNDBOND. Je zdravotně a hygienicky nezávadná (vykazuje vysokou odolnost proti plísním a mikrobům) je netoxická a recyklovatelná. Jednorázová prostěradla z netkané textilie v roli zajišťují vysokou úroveň hygieny a ochranu koženky vyšetřovacího lůžka. Oproti papírovým prostěradlům se netkaná textilie netrhá a nelepí na tělo při změně pozice pacienta na lehátku. Díky více než desetileté výrobní praxi jsme Vám schopni nabídnout kvalitní výrobek za férovou cenu.

Příslušenství

  • 199 Kč Skladem

    Čínské gumové baňky - v sadě 4 baňky o různých průměrech. Vhodné pro automasáž proti celulitidě. Gumové masážní baňky jsou levnější variantou silikonových baněk, které rovněž najdete v naší nabídce. Výrobek splňuje požadavky pro označení CE.

    (1)

Recenze

Známka

29-04-2020

nepropustné prostěradlo 100m

rychlé dodáno, skvělý výrobek, použivám jako přebalovací podložku

Napsat recenzi

3 dalších produktů ve stejné kategorii: