Silnostěnná skleněná masážní baňka Ø 3 – 5cm

Silnostěnná skleněná masážní baňka pro starověkou klasickou čínskou ohňovou metodu. Vyrobená z tvrzeného skla, dostupná v 5 variantách (různé průměry a rozměry). Silnější stěny usnadní manipulaci, protože se baňka z vnější strany nenahřívá tak rychle.

Kód skladu

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Na skladě

30 Kč
s DPH

Počet

Více informací

Masivní silnostěnná skleněná baňka značky MEDIMAS k masáži nebo baňkování. Díky silné stěně z tvrzeného skla se vnější stěna baňky nenahřívá tak rychle a lze s ní snadno manipulovat a použít opakovaně během jednoho zákroku. Kromě klasických skleněných baněk všech rozměrů najdete v naší nabídce i velmi populární silikonové, gumové a plastové baňky. Jsme přímým dodavatelem baněk a jiných výrobků tradiční čínské medicíny. V případě zájmu o větší množství Vám rádi poskytneme množstevní slevu.
Princip ohňového baňkování: Nahřátou baňku přikládáme přímo na kůži. V baňce se díky ochlazení zahřátého vzduchu a vypálením kyslíku vytvoří podtlak a baňka se přisaje k pokožce. Podtlak vzniká díky plamenu, který je na okamžik vložen do baňky, kde zahřeje vzduch a spálí kyslík. Podtlak vytvoří silné prokrvení v místě aplikace a pomáhá v léčbě různých onemocnění.

Technické údaje: Název výrobku: Skleněná masážní baňka Ø 30mm 35mm 40mm 45mm 50mm Materiál: tvrzené sklo Barva: průhledná Vnitřní průměr hrdla: 3cm /3,5cm / 4cm / 4,5cm / 5cm Vnější průměr hrdla: 4,5cm / 5cm/ 6cm / 6,5cm / 7cm Výška baňky: 6cm / 7cm / 8cm / 8,5cm / 10cm Hmotnost: 0,12kg / 0,13kg / 0,21kg / 0,24kg / 0,28kg

Recenze

Známka

29-04-2020

Baňky na baňkování

Velmi ochotný personál, skvěla komunikace

Napsat recenzi

12 dalších produktů ve stejné kategorii: