Gumové masážní baňky na celulitidu 4ks

Čínské gumové baňky - v sadě 4 baňky o různých průměrech. Vhodné pro automasáž proti celulitidě. Gumové masážní baňky jsou levnější variantou silikonových baněk, které rovněž najdete v naší nabídce. Výrobek splňuje požadavky pro označení CE.

Kód skladu S04C

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Skladem

199 Kč
s DPH

Počet

Více informací

Gumové masážní baňky proti celulitidě značky MEDIMAS jsou levnější alternativou pro naše silikonové masážní baňky. Terapeutické gumové baňky nabízíme v sadě 4 kusů různých velikostí (vnitřní průměr hrdla 25mm, 40mm, 50mm a 60mm). Podtlak se vytváří stlačením a poté přiložením baňky na tělo. Čištění se provádí běžnými desinfekčními prostředky. Doporučujeme virucidní, baktericidní a fungicidní dezinfekční čistící prostředek dostupný v našem obchodě. V nabídce najdete také klasické skleněné baňky v různých velikostech a plastové vakuové baňky.

Správné provedení masáže proti celulitidě. 
V případě, že Vás trápí celulitida, můžete provést anticelulitidní automasáž. Baňku přiložte na postiženou partii a stiskněte, poté stisk uvolněte. Vzniklý podtlak přisaje baňku k pokožce. Nyní můžete provádět masáž, tedy pohybovat baňkou v oblasti postižené partie. Tahy se provádí ve směru třísla nebo podpaží. Stačí několik tahů.Tato masáž odbourává tukové buňky celulitidy. Při zákroku je nutné použít masážní olej. Chcete-li účinně bojovat proti celulitidě, je nutné změnit i stravovací návyky a dodržovat pitný režim.

Technické údaje: Název výrobku: gumové masážní baňky (sada 4ks) Materiál: guma (neobsahuje ftaláty) Barva: modrá Vnitřní průměr hrdla: 6,5 / 5 / 4 / 2,5cm Výška baňky: 7,5 / 5,6 / 4,3 / 3,3cm Váha: 206 / 118 / 60 / 26g

Recenze

Známka

29-04-2020

Gumové baňky na celulitidu

Rychlá doprava. Baňky vhodné nejen na masáž

Napsat recenzi

12 dalších produktů ve stejné kategorii: