Nástroj na tygrování 3 varianty

Nástroj na tygrování ke stimulaci akupunkturních bodů dostupný ve 3 variantách. Určen pro zkušené uživatele, před používáním doporučujeme absolvovat kurz. Moxování je velmi známou léčebnou metodou v tradiční čínské medicíně.

Kód skladu

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Na skladě

149 Kč
s DPH

Počet

Více informací

Velký nástroj na tygrování ke stimulaci aktivních bodů značky MEDIMAS. Tygr je kovová trubička, ve které doutnají zapálené moxovací tyčinky. V naší nabídce najdete tygry všech rozměrů: velké, střední a malé. Velký držák moxy je vhodný na pelyňkové moxovací doutníky o maximální délce 22cm a průměru 2cm.

Moxování je stará tradiční čínská léčebná metoda, která spočívá v prohřívání akupunkturních bodů. Dlouhotrvající stimulace posiluje imunitu, dodává vitální energii a má mnoho dalších pozitivních účinků. Pomáhá při léčbě deprese, chronické únavy a bolesti. Před terapii je potřeba doutník zapálit. Moxu doporučujeme zhášet omezením přístupu vzduchu (nikoliv vodou), tedy za pomocí zhasínátka dostupného v našem obchodě. Moxovat můžete i doma. Je ale nutné vědět, na které akupunkturní body působit a znát jejich lokalizaci. Kontraindikace: horečka, těhotenství, menstruace, vysoký / nízký tlak, akutní záněty, zvýšená činnost štítné žlázy, alergie na pelyňek. Nedoporučuje se moxovat obličej, zvláště v okolí očí.

Recenze

Známka

29-04-2020

Roller na tygrování

Přijatelná cena

Napsat recenzi

12 dalších produktů ve stejné kategorii: