Stojan a zhasínátko na moxu v jednom

Multifunkční moxovací pomůcka. Nezbytné náčiní při moxování. Usnadňuje manipulaci s moxou. Určena ke zhášení moxy, může být rovněž použita jako držák. Vhodná pro moxu ve tvaru doutníku. Moxování pomáhá získat zpět ztracenou energii.

Kód skladu M7

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Tento produkt již není na skladě

129 Kč
s DPH

Více informací

Ocelové zhasínátko moxovacích doutníků různých druhů. Nezbytná pomůcka pro moxování. Neviklá se jako menší zhášečky bez podstavce, proto lze rovněž použít jako stojan. Vyrobené z estetického chromovaného kovu.

Moxování je stará tradiční čínská léčebná metoda, která spočívá v prohřívání akupunkturních bodů. Dlouhotrvající stimulace posiluje imunitu, dodává vitální energii a má mnoho dalších pozitivních účinků. Pomáhá při léčbě deprese, chronické únavy a bolesti. Před terapii je potřeba doutník zapálit. Moxu doporučujeme zhášet omezením přístupu vzduchu (nikoliv vodou), tedy za pomocí zhasínátka dostupného v našem obchodě.

Technické údaje: Název výrobku: ZHASÍNÁTKO A STOJAN NA MOXOVACÍ DOUTNÍKY Materiál: nerezová ocel Barva: stříbrná Výška: 5,4cm Průměr hrdla: 2cm Průměr podstavce: 4,8cm Hmotnost: 32g

Recenze

Známka

29-04-2020

Zhášečka

Praktická pomůcka, děkuji za vstřícnost

Napsat recenzi

12 dalších produktů ve stejné kategorii: