Klasická pelyňková moxa

Klasická pelyňková moxa bez přísady dalších léčivek. Moxování je jednou z metod tradiční čínské mediciny (TCM), která prohříváním stimuluje akupunkturní body a dodává tělu energii. Krabička obsahuje 10 moxovacích doutníků.

Kód zboží:

Typ: Nový produkt

Výrobce:

Skladem

179 Kč
s DPH

Počet

Více informací

Pelyňkové moxovací doutníky

Moxování je stará tradiční čínská léčebná metoda, která spočívá v prohřívání akupunkturních bodů a drah. Dlouhodobá stimulace posiluje imunitu, dodává vitální energii a má mnoho dalších pozitivních účinků. Pomáhá při léčbě deprese, chronické únavy a bolesti. Před terapii je potřeba doutník zapálit. Moxu doporučujeme zhášet omezením přístupu vzduchu (nikoliv vodou), tedy za pomocí zhasínátka dostupného v našem obchodě. Moxovat můžete i doma. Je ale nutné vědět, na které akupunkturní body působit a znát jejich lokalizaci.

Kontraindikace: horečka, těhotenství, menstruace, vysoký / nízký tlak, akutní záněty, zvýšená činnost štítné žlázy, alergie na pelyněk. Nedoporučuje se moxovat obličej, zvláště v okolí očí.

Modrá moxa - klasická pelyňková moxa bez přísady dalších léčivek.

Délka jedné moxy je 20 cm, průměr cca 1,8 cm, hmotnost 24g, doba zrání pelyňku - 1,5 roku, doba hoření 100-120 min. Krabička obsahuje 10 moxovacích doutníků. Skladovat v suchu

Hnědá moxa - tradiční čínské pelyňkové moxovací doutníky.

Doutník je dlouhý 20 cm, průměr cca 1,7 cm, hmotnost 25g, doba zrání pelyňku 2 roky, doba hoření 100-120 min.Krabička obsahuje 10 moxovacích doutníků. Skladovat v suchu

Červená moxa - moxovací doutníky vyrobené z pelyňku zrajícího 5 let.

Délka jedné moxy je 20 cm, průměr cca 1,8 cm, hmotnost 23g, doba hoření 100-120 min. Krabička obsahuje 10 moxovacích doutníků. Skladovat v suchu

Zlatá moxa - moxovací doutníky jsou vyrobené z pelyňku zrajícího 8 let. Lidově nazývaná "zlatá" s ohledem na dlouhou dobu dozrávání.

Doutník je dlouhý 20 cm, průměr cca 1,8 cm, hmotnost 23 g, doba hoření 100-120 min. Krabička obsahuje 10 moxovacích doutníků. Skladovat v suchu

Kromě mox najdete v naší nabídce i silnostěnné skleněné masážní baňky. Jsme přímým dodavatelem baněk a jiných výrobků tradiční čínské medicíny.

V případě zájmu o větší množství Vám rádi poskytneme množstevní slevu

Několik důvodů proč je dobře vybrat zboží značky medimas

Bezpečnost nákupu zaručují obchodní podmínky schválené spotřebitelskou poradnou pro ochranu spotřebitelských práv dTest. V případě problému se vždy snažíme vyjít zákazníkovi vstříc.

Manuál v českém jazyce je dostupný online, naleznete jej v našem eshopu v sekci Návody nebo přímo u popisu výrobku.

V případě nespokojenosti s nákupem můžete nepoužité zboží do 30 dnů od převzetí balíku vrátit nebo vyměnit. Nemusíte nás o tom informovat, stačí poslat zboží zpět spolu s vyplněným reklamačním formulářem.

MANUÁL KE STAŽENÍ

Recenze

Napsat recenzi

6 dalších produktů ve stejné kategorii: